Pomóż Kapitanowi Warszawa rozwiązać zagadkę na Bemowie!

20 sierpnia 2016 r. /sobota/ widzimy się w CieKawa na ul. Powstańców Śląskich 80D o godzinie 10:45!

Czy jest możliwe że od 61 lat nikt nie wpadł na trop czy w Pałacu Kultury i Nauki może istnieć Tajemnicza Komnata pełna skarbów?
Poszlaki do rozwiązania tej zagadki prowadzą na Osiedle Przyjaźń na warszawskim Bemowie gdzie 61 lat temu mieszkali robotnicy rosyjscy, którzy budowali PKiN.

Na grę obowiązują zapisy: http://www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/harmonogram-2016/bemowo/

Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat. Zapraszamy również drużyny bez dzieci.

Po grze zapraszamy na piknik rodzinny w godzinach 13:00-15:00 z atrakcjami dla całych rodzin. W programie m.in.:
warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu
wypożyczalnia gier planszowych
zajęcia z ciekawą matematyką
gry i zabawy w języku angielskim

Organizator: Fundacja Zwalcz Nudę
Partnerzy wydarzenia: Miasto Stołeczne Warszawy, Warszawa Rodzinna, CieKawa Cafe, BioBazar Fabryka Norblina, Matplaneta, Empik School Warszawa Bemowo, Szkoła Jazdy Autek, Tactic Games, Slackhouse, POWER WHEEL, Fundacja EDUSA

WSTĘP WOLNY!